Tokidoki Barbie

Псевдояпонский značka tokidoki (USA), je podpis styl, který je změť barevných кавайных tvorů, zjevně přitahuje pozornost Mattel jeho zdánlivé "кукольностью". Pod tímto označením již vytvořeny malé vinylové hračky — kočky-kaktusy, statické kukly — a teď svět uvidí panenku Barbie, na zápěstí kterém efektní kabelka tokidoki, ale na tričko a колечке — logo značky v podobě překřížené kosti a srdce.

K Barbie je připojen kosmetický set (tokidoki právě nedávno zahájila svou vlastní řadu kosmetiky) a pejsek-kaktus na zlatém řetízku. Obecně tuto sběratelskou panenku — sen миниатюриста: takové množství drobných a jemně сработанных příslušenství, jako tokidoki od Barbie, že panenky nejsou водилось již dávno.

Barbie má tělo Model Muse s mnoha tetování a молд Steffie, který je často používán pro "прояпонских" projektů (obě Hello Kitty Barbie, My Melody od Barbie). Oficiální promo foto zatím není k dispozici — ale tam jsou živé fotografie s New York Toy Fair 2011, které vidíte v tomto анонсе.

Panenka bude vycházet z преордера v říjnu 2011, ale prodejci již přijímají první platby предзаказам. Existuje určitá možnost, že tato panenka bude распродана do toho, jak vyjde ve volném prodeji, ale i v tomto případě máme vždy bude mít možnost lovit ven jen ji do aukce.

Label Gold Label

Promo-fotografie panenky Barbie Tokidoki. Nad designem této Barbie pracoval Simon Леньо, zakladatel značky. Nejvýznamnější rozdíl konečného návrhu od prototypu se stal délka vlasů (Barbie trochu "подстриглась") a jasný akcent — růžové lakované tabulky sukně.

Jak jsme očekávali, na trhu panenku čekal obrovský úspěch. Během dvou týdnů to bylo распродана a na oficiálních stránkách značky Tokidoki, a u většiny známých Barbie-prodejců (nový завоз očekávat až v listopadu), a dokonce i v oficiálním on-line obchod webové stránky Barbiecollector.com. Prohlášenou cena 50$ na sekundárním trhu stoupala do 100-200$; stejně tak jako náklad panenky omezen 7400 případy, důrazně doporučujeme vzít si tuto Barbie ihned, jakmile prodejce obdrží novou dodávku.

Živé foto Tokidoki Barbie (autor — Rod_Dolls):

A sběratel ShellyS ukázal, jak vypadá tato Barbie ze zad (hustě pokrytý tetováním):

p.s. Pro příklad: takhle vypadá brašna pro notebook, navržený tokidoki (350$):

Je to kočka-kaktus tokidoki

A to je set klíčenek pro mobilní (zřejmě pro dodržování pojem je třeba seskupovat podle jejich pět-šest):

Přečtěte si také: PANENKA BARBIE ТОКИДОКИ NAUČÍ DĚTI ŠPATNÉ?Nejnovější články: